Reference

"Dlouho jsem hledal místo, kde se učit Taiji a Kungfu. Nakonec má volba padla intuitivně na oddíl Plující oblaka a bylo to skvělé rozhodnutí. Přátelská atmosféra, zkušení lektoři s širokým záběrem znalostí získaným přímo u zdroje v Číně, spousta legrace a zábavy ruku v ruce s cvičebními posuny, zkrátka fajn místo po všech stránkách. Cvičení v Plujících oblacích patří jednoznačně ke špičce a jsem rád, že jsem členem tohoto oddílu."

Erik Hutter

 

"Oslavu Nového roku  Koně meditací jsem zažila  ve znamení stavu zvnitřnění se a pocitu souznění s lidmi kteří stejně jako já společnost Oty Chocholy vnimají jako obohacující ..."

Narine Karapetyan

 

"Chodím , až po šedesátce , cvičit. Dostávám darem  přátelství, tajemmou sílu, zručnost , lepší zdraví a pohled na život z jiného, magičtějšího horizontu. Díky Oto a ostatní..."

Jaroslav Šafer

 

"Cvičení se Standou je jako číst napínavou detektivku o vás samotných."

Jitka Martinková

 

"Každé cvičení, kterého se účastním je pro mě ojedinělé a v nějakém směru obohacující. Cvičení samo mi přináší klidné chvilky do tohoto hektického každodenního života. Tai ji, kung fu nebo meditace – cvičit může každý. Setkávám se zde s lidmi často i o dvě generace staršími. Krásné na tom je, že všichni děláme to samé. Užíváme si pohybů s plujícíma oblakama."

Karla Weisová

 

"V Plujících Oblacích moje mysl pluje jako oblaka, při cvičení se skvěle vyřádím, mám totiž vlastní styl a rád házím fórky i když je shifu přísnej, a někdy je to tak náročný že mi už žádný fóry nejdou přes pysky."

Matyáš Chochola

Ceremoniál přijetí 17.generace studentů linie Wudang San Feng: 

Video: www.youtube.com/watch?v=hFL2c5vRpvE&feature=emb_share&fbclid=IwAR0zHtR7NJJZuwT_UTYQWNxtK8jsrJ9_wWWKh6uDrog8Nw7I7vWc3Jg_BpQ

 

BaDuanJin - 8 kusů brokátu 
Prohlédněte si video na www.youtube.com, zde